Ubezpieczenie AC w PZM - oferta i ceny

pzm

Ubezpieczenie  autocasco Polskiego Związku Motorowego Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. skierowane jest do osób pragnących zabezpieczyć się na wypadek zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu wraz z wyposażeniem w wyniku nieszczęśliwszego zdarzenia. PZM TU oferuje autocasco w wariancie podstawowym oraz pełnym, w zakres których wchodzi pojazd wraz z wyposażeniem podstawowym. Pozostałe części wyposażenia mogą zostać objęte ochroną za opłatą dodatkowej składki. Ponadto dzięki dodatkowej opłacie ochroną objąć można pojazdy nie dopuszczone do ruchu, nie posiadające aktualnych badań technicznych, pojazdy testowe, prototypy, rekwizyty, auta  biorące udział w wyścigach, służące do nauki oraz te wykorzystywane do pracy zarobkowej.

Ubezpieczenie autocasco w PZM TU obejmuje:

• szkody powstałe na skutek zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu, wyposażenia pojazdu lub wymontowania jego części.
  • pełne ubezpieczenie ac PZM TU obejmuje szkody wynikające ze zniszczenia lub uszkodzenia: pojazdu, wyposażenia pojazdu, zdemontowania części wyposażenia zaistniałe tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub Europy

Dokumenty do pobrania:

OWU