Ubezpieczenie AC w AXA Direct - oferta i ceny

AXA LogoUbepieczenie autocasco w Axa zawierane jest w celu pokrycia kosztów lub wypłaty odszkodowania na wypadek sytuacji takich jak uszkodzenie pojazdu poprzez stłuczki, włamania,  lub utrata pojazdu w wyniku nieprzewidzianego działania sił przyrody, pożaru czy też całkowitej kasacji auta. Ubezpieczenie standardowo obejmuje szkody powstałe na terenie Polski chyba że w podpisanej umowie znalazły się dodatkowe warunki dotyczące innych krajów europejskich. Dostępna suma odszkodowania jest zmienna co wiąże się corocznym obniżeniem wartości auta. Jej kwota ustalana jest na podstawie wielu czynników takich jak forma opłaty za składkę, przeznaczenie auta, marka oraz wewnętrzne wyposażenie podlegającego polisie pojazdu, wymagany zakres ochrony a także bezszkodowa jazda.

Ubezpieczenie autocasco obejmuje szkody powstałe w wyniku:

  • uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu,
  • uszkodzenia lub zniszczenia przewożonego samochodem osobowym bagażu
  • uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia dodatkowego samochodów osobowych
  • całkowitego zniszczenia wyposażenia dodatkowego motocykli

Przy czym świadczenie z polisy AC Axa nie będzie wypłacone właścicielom pojazdów typu kabriolet, jeśli w czasie zdarzenia nie miał on dachu lub ten był zdjęty. Nie można liczyć na odszkodowanie jeśli wartość doznanej szkody będzie niższa niż 200zł. Ponadto świadczenie nie zostanie wypłacone gdy ubezpieczony samochód nie posiadał w czasie kradzieży zgodnych z wymogami ubezpieczyciela systemów alarmowych a także jeżeli kluczyki do pojazdu nie były odpowiednio przechowywane lub też uległy zgubieniu a właściciel pojazdu nie wymienił zamków lub kodów na inne.

Dostępne zniżki dla klientów:

  • Przeniesienie zniżek z OC na AC przy zakupie pakietu ubezpieczeń AC i OC w AXA
  • 5% zniżki na kolejny pojazd
  • 60 zł zniżki dla sprzedającego pojazd ubezpieczony w AXA DIRECT
  • 10% zniżki dla posiadaczy kart kredytowych Sygma Bank SA oraz Cetelem Bank SA
  • 5% zniżki dla klientów Citi Handlowy
  • 5% zniżki dla klientów Banku Millennium

Dokumenty do pobrania:

Ile kosztuje ubezpieczenie AC w AXA Direct?

Dla AXA Direct nie prezentujemy przykładowych ofert tak jak dla innych ubezpieczycieli (zobacz np. Allianz lub Aviva). Przedstawiamy za to jak można szybko i sprawdnie sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie AC w AXA. Spójrzmy na kalkulator AC dostępny na stronach ubezpieczyciela i zbadajmy cenę AC dla naszego wymyślonego samochodu, a zostanie nim całkiem nowa i ciekawa: Honda Civic, rocznik 2010 z silnikiem 1.4. Naszą Hondę spróbujemy ubezpieczyć w Warszawie - nie będzie to zatem najtańśze autocasco z całej polski...

Wypełniamy dane widoczne na formularzu, w pierwszej kolejności dane naszego samochodu:

kalkulator ac axa1

Następnie dane o kierowcach:

kalkulator ac axa2

W kolejnym punkcjie bardzo istotne dla każdego z nas dane o historii oraz przebiegu ubezpieczenia (to na ich podstawie ustalane są zniżki - w naszym przypadku 60 %):

kalkulator ac axa3

Zaraz po kliknięciu w guzik "Poznaj cenę", dostajemy ofertę:

kalkulator ac axa4 oferta

Cena (900 zł), ok, tylko dlaczego mamy dokładać 15% do ewentualnej szkody (udział własny). Sprawdzamy cenę dla 0-zerowego udziału własnego i również nie jest źle: 1220 zł do zapłacenia za cały rok za pakiet OC/AC.

Tak jak w przypadku każdego innego produktu finansowego, również ubezpieczenie AC w Axa warto porównać z ofertą konkurencji - zarówno ceny, jak i warunki.

ubezpieczenie ac

Ubezpieczenie AC

Dodatkowa ochrona Twojego pojazdu - warto się ubezpieczyć.

kalkulator OC AC

Kalkulator AC

Kalkulator OC i AC szybko policzy ile zapłacisz za ubezpieczenie.

obliczanie ubezpieczenia

Kalkulacja składki AC

To proste: w kilka minut porównasz ceny na rynku. Policzymy za Ciebie.

statystyki ubezpiezceniowe

Poszukujesz AC?

Dobrze trafiłeś: u nas dowiesz się wszystkiego i sprawdzisz ceny.