Ubezpieczenie AC w HDI Asekuracja - oferta i ceny

hdi logoHDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi swoją działalność w sektorze ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Towarzystwo wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Talanx/HDI i w Polsce działa od ponad 20 lat. 30 czerwca roku 2010  połączyły się Spółki HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (spółka przejmująca) i HDI-Gerling Polska TU S.A. (spółka przejmowana). Całkowitym właścicielem Spółki jest Talanx International AG z główną siedzibą mieszczącą się w Hanowerze (Niemcy). Strategia Spółki tworzona jest w ramach ogólnej strategii Grupy Talanx, jednak uwzględnia ona specyfikę polskiego rynku. Spółka posiada drugą co wielkości obsługę i sieć sprzedaży w Polsce, punkty sprzedaży zlokalizowane są w każdym regionie kraju. Dla swoich klientów chcących skorzystać z ubezpieczeń komunikacyjnych HDI Asekuracja przygotowała szeroką ofertę.

Chroni ono przed skutkami szkód, które zostały spowodowane przez kierującego pojazdem innym uczestnikom ruchu. OC obejmuje skutki wypadków, potrąceń i kolizje, które miały miejsce na terenie Polski, Unii Europejskiej, Chorwacji, Norwegii i Szwajcarii. Dostępne zniżki m.in.:

• nawet do 60% za bezszkodową jazdę,
  • za jednorazowe wniesienie składki,
  • za zawarcie ubezpieczenia AC.

AC w HDI Asekuracja zapewnia finansową rekompensatę w przypadku utraty, uszkodzenia czy też zniszczenia pojazdu (w tym jego wyposażenie dodatkowe do 3 000 zł lub do 10 000zł) na terenie kraju i całej Europy.  Towarzystwo dla swoich klientów przygotowało dwa warianty ochrony:

• KOSZTORYS,
  • SERWIS

Więcej informacji na temat ubezpieczenia AC w HDI Asekuracja.

Przedmiotem ubezpieczenia są trwałe skutki nieszczęśliwych wypadków zarówno kierowcy jak i pasażerów pojazdu, które polegają na rozstroju zdrowia lub uszkodzeniu ciała, powodujące śmierć lub trwały uszczerbek na zdrowiu. Ochroną objęte są wypadki, które powstały podczas:

• bezpośredniego załadunku lub wyładunku pojazdu,
  • wysiadania i wsiadania do pojazdu,
  • postoju i naprawy na trasie jazdy.

HDI Asekuracja swoim klientom gwarantuje ochronę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ubezpieczenie gwarantuje kontynuację podróży w przypadku kradzież, wypadku lub awarii pojazdu. Ochroną obejmuje zdarzenia, które miały miejsce na terenie Polski oraz terytorium Europy. W HDI klienci mają do wyboru trzy opcje HDI ASSISTANCE:

• EUROPA 1000 +, HDI udziela pomocy w razie wystąpienia wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu.
  • EUROPA 500 +, HDI udziela pomocy w razie wystąpienia wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu,
  • EUROPA 200, HDI udziela pomocy w razie wystąpienia wypadku lub kradzieży pojazdu.

Inne opcje i ubezpieczenia samochodów w HDI Asekuracja:

• HDI Opony,
  • HDI Szyby,