Ubezpieczenie AC w Proama - oferta i ceny

pro

Ubezpieczenie Autocasco Proama zapewnia pokrycie kosztów związanych z uszkodzeniami powstałymi na skutek wszelkiego typu wydarzeń losowych jak kolizje drogowe, działanie żywiołów lub aktów wandalizmu oraz rekompensatę na wypadek kradzieży. Ubezpieczenie działa na terenie Państwa Polskiego oraz pozostałych krajów europejskich.

Ubezpieczenie Autocasco Proama dostępne jest w trzech pakietach:

• Casco ASO zapewniający wybór dla sposobu likwidacji zaistniałej szkody pomiędzy Autoryzowanym Serwisem Obsługi, dowolnym innym warsztatem oraz na podstawie wyceny towarzystwa Proama. Wariant ten gwarantuje dostarczenie naprawionego pojazdu pod wcześniej wskazany adres.
  • Casco Komfort daje wybór między likwidacją szkody bez uwzględnienia amortyzacji części lub na podstawie wyceny przez towarzystwo Proama. Tu również istnieje gwarancja dostarczenia naprawionego pojazdu, ponadto wariant ten jest bardzo korzystny cenowo.
  • Casco Optymalny daje możliwość samodzielnej decyzji o miejscu i sposobie naprawy szkody dzięki wycenie przez towarzystwo Proama, wariant ten także wyróżnia korzystna cena.

Dostępne zniżki dla klientów:

Kierowcy posiadający autocasco w Proama mogą liczyć na bardzo korzystne zniżki sięgające nawet 70%. Zniżka ta przysługuje osobom które w poprzednich towarzystwach ubezpieczeniowych miały ulgę co najmniej 50% i w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie spowodowały wypadku. Ponadto jeśli w ciągu 12 miesięcy nie miała miejsca szkoda zlikwidowana w ramach AC, zniżka z OC zostanie przeniesiona na ubezpieczenie autocasco.

Dokumenty do pobrania: