AXA Direct Ubezpieczenia OC AC NNW

AXA LogoTowarzystwo ubezpieczeniowe Axa jest jedną z większych firm tego typu na świecie. Usługi  ubezpieczeniowe zapewnia ponad 80 milionom klientów w 56 krajach świata. Na rynku polskim Axa Direct pojawiła się w 2006 roku. Obecnie towarzystwo oferuje głównie ubezpieczenia komunikacyjne jak OC, AC , NNW czy Assistance Największym kanałem dystrybucji produktów ubezpieczeniowych Axa jest kanał direct wykorzystujący sprzedaż telefoniczną i internetową. Firma Axa z roku na rok zdobywa coraz szersze grono klientów dzięki zaangażowaniu i dbaniu o indywidualne potrzeby każdego człowieka.

Ubezpieczenie OC

Polisa od odpowiedzialności cywilnej AXA jest jedynym typem obowiązkowego ubezpieczenia  w Polsce, które chroni kierowcę przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom w wyniku użytkowania pojazdu podlegającego ubezpieczeniu. W cenie pakietu OC  są polisa  Assistance BAZA oraz Zielona Karta.  OC działa na terenie Polski oraz państw będących sygnatariuszami Jednolitego Porozumienia Wielostronnego.

Ubezpieczenie AC

Polisa Autocasco AXA gwarantujące pokrycie kosztów naprawy bądź odszkodowanie  na wypadek uszkodzenia pojazdu od drobnych uszkodzeń  jak  stłuczki i  wandalizm zaczynając a na szkodzie całkowitej jak utrata samochodu w wyniku pożaru, działania sił natury lub  kasacji w wypadku kończąc. Ubezpieczenie Autocasco AXA pozwala uzyskać  odszkodowanie za utracony bagaż w wysokości do 1000 zł.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia AC w AXA Direct.

Ubezpieczenie NNW

Polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków AXA zapewnia świadczenie finansowe w razie uszczerbku ciała lub śmierci ubezpieczonego w następstwie kolizji drogowej. NNW zapewnia  finanse niezbędne do  życia w wypadku niezdolności do pracy spowodowanej doznanym urazem. Ponadto możliwe jest uzyskania odszkodowania w przypadku śmierci kota lub psa przewożonego samochodem.

Ubezpieczenie ASSISTANCE

Polisa Assistance AXA zapewnia pomoc na drodze w wypadku awarii, kolizji, kradzieży.
Assistance AXA posiada trzy różne warianty dla Polski oraz dwa na terenie Europy dzięki czemu można płacić jedynie za niezbędne usługi. Pomoc w ramach AXA Assistance świadczona jest 24 godziny na dobę.

Inne opcje i ubezpieczenia samochodów w AXA:

  • Zielona Karta.

ubezpieczenie ac

Ubezpieczenie AC

Dodatkowa ochrona Twojego pojazdu - warto się ubezpieczyć.

kalkulator OC AC

Kalkulator AC

Kalkulator OC i AC szybko policzy ile zapłacisz za ubezpieczenie.

obliczanie ubezpieczenia

Kalkulacja składki AC

To proste: w kilka minut porównasz ceny na rynku. Policzymy za Ciebie.

statystyki ubezpiezceniowe

Poszukujesz AC?

Dobrze trafiłeś: u nas dowiesz się wszystkiego i sprawdzisz ceny.