Ubezpieczenie AC w Link4 - oferta i ceny

l4logoUbezpieczenie AC w LINK 4 skierowane jest do wszystkich właścicieli aut osobowych, osobowo-ciężarowych oraz użytkowników samochodów, które kupione są na kredyt lub wzięte w leasing. Pojazdy muszą być zarejestrowane na terenie Polski. AC wypadkowe obejmuje ochroną pojazdy na terenie kraju i całej Europy, natomiast AC kradzieżowe na terenie Polski oraz Europy (wyłączając Rosję, Białoruś, Mołdawię i Ukrainę). Klient może wybrać stałą lub zmienną sumę ubezpieczenia, która zależna jest od wieku pojazdu. Towarzystwo ubezpieczeniowe przygotowało dla swoich klientów dwa warianty AC i na ich podstawie naprawiany będzie pojazd:

• WARSZTAT – odszkodowanie wypłacone zostaje na podstawie faktur, które wystawił warsztat dokonujący naprawy. Roboczogodzina zostaje uśredniona dla określonego regionu, części do pojazdów 0 - 5 lat  będą oryginalne, dla aut 6 – 10 lat części będą alternatywne.
  • KOSZTORYS – odszkodowanie zostaje wypłacone na podstawie kalkulacji sporządzonej przez LINK 4, a szkoda naprawiona zostaje przez osobę, która otrzymała świadczenie. Stawka roboczogodzin wynosi 60 zł netto, rodzaj części zależny od właściciela pojazdu.

AC w LINK 4 obejmuje:

• zabezpieczenie finansowe w przypadku gdy kierowca spowoduje wypadek,
  • zniszczenia wyrządzone przez osoby trzecie,
  • kradzież pojazdu,
  • zdarzenia losowe: uderzenie pioruna, huragan, grad.

Dodatkowe usługi (płatne):

• zniesienie amortyzacji części - klient może je wykupić bez względu na wiek pojazdu, LINK 4 w przypadku szkody nie będzie potrącało określonego procentu od ich zużycia.

Dodatkowe usługi (bezpłatne):

• odnawialna suma ubezpieczenia – wartość wypłaconego odszkodowania nie będzie pomniejszać wartości pojazdu, czyli po szkodzie właściciel nie musi doubezpieczać auta, gdyż dzieje się to automatycznie, całkowicie za darmo.

Dokumenty do pobrania: