Ubezpieczenie AC w Warta - oferta i ceny

warta-tunz-znak-podstawowy-a1Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta dla swoich klientów przygotowało dwa warianty AC do wyboru.

AC standard

W tej opcji klient może ubezpieczyć wiele rodzajów pojazdów. Pojazd objęty jest formułą all risks – umowa obejmuje wszystkie ryzyka podstawowej polisy takie jak kradzież, powódź, zniszczenia. Klient może wybrać różne warianty naprawy pojazdu – sieć warsztatów niezależnych albo w ASO. AC obejmuje szkody, które powstały na terytorium całego kraju, a także na terenie Europy (tylko europejska część Rosji i Turcji), Izraelu, Maroku i Tunezji.

Usługi dodatkowe (płatne):

  • nieredukcyjna suma ubezpieczeń – po wypłacie odszkodowania suma ubezpieczenia nie zostanie zmniejszona o wypłaconą kwotę (nie trzeba będzie dokonać doubezpieczenia),
  • wypłata odszkodowania z uwzględnieniem kosztów nowych i oryginalnych części – rezygnacja z procentowego pomniejszania wartości z tytułu zużycia części, koszty robocizny ustalane będą według stawek ASO,
  • zniesienie 10% udziału własnego w szkodach, które spowoduje osoba o zwiększonym ryzyku ubezpieczeniowym,
  • ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego – zabezpiecza sprzęt dodatkowy przed kradzieżą lub uszkodzenia w wyniku wypadku.

AC Komfort

Wariant ten skierowany jest dla właścicieli pojazdów nowych (do 6 lat). Pojazd objęty jest formułą all risks - umowa obejmuje wszystkie ryzyka podstawowej polisy takie jak kradzież, powódź, zniszczenia. AC Komfort obejmuje szkody, które powstały na terytorium całego kraju, a także na terenie Europy (tylko europejska część Rosji i Turcji, oprócz Gruzji), Izraelu, Maroku i Tunezji.
AC Komfort to szeroki zakres ubezpieczenia pojazdu: z naprawą w ASO, bez udziałów własnych, ścieżka likwidacji szkód jest dedykowana, ubezpieczenie bagażu jest w cenie.

Usługi dodatkowe (płatne):

  • opcja trzyletniej gwarantowanej sumy ubezpieczenia – kwota na fakturze będzie służyła do wyliczenia świadczenia odszkodowawczego przez najbliższe trzy lata. Opcję tą można zakupić w momencie zawierania umowy i nie później niż w przeciągu 30 dni od dnia zakupu pojazdu w sieci dealerskiej,
  • ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego – zabezpiecza sprzęt dodatkowy przed kradzieżą lub uszkodzenia w wyniku wypadku.

Dokumenty do pobrania:

ubezpieczenie ac

Ubezpieczenie AC

Dodatkowa ochrona Twojego pojazdu - warto się ubezpieczyć.

kalkulator OC AC

Kalkulator AC

Kalkulator OC i AC szybko policzy ile zapłacisz za ubezpieczenie.

obliczanie ubezpieczenia

Kalkulacja składki AC

To proste: w kilka minut porównasz ceny na rynku. Policzymy za Ciebie.

statystyki ubezpiezceniowe

Poszukujesz AC?

Dobrze trafiłeś: u nas dowiesz się wszystkiego i sprawdzisz ceny.