PTU - Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń - Ubezpieczenia OC AC NNW

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Powstało w roku 1990. Mimo swej stosunkowo krótkiej historii obecnie znajduje się w czołówce polskich towarzystw ubezpieczeniowych ze względu na dochód ze składki oraz gamę oferowanych usług. Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.  Swe produkty kieruje zarwano do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. W skald usług wchodzą ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe osobowe i odpowiedzialności cywilnej. Klienci firmowi mogą liczyć na personalizację usług zgodną z potrzebami. Obecnie spółka zatrudnia około 700 osób a dodatkowo prowadzi współpracę z 2300 agentami ubezpieczeniowymi. Dzięki dobrym źródłom finansowania a  także strategii rozwoju firma PTU ma szansę na zajęcie jeszcze lepszej pozycji w rankingu w latach kolejnych.

Ubezpieczenie OC

Polisa od odpowiedzialności cywilnej  posiadaczy pojazdów mechanicznych PTU to ubezpieczenie obowiązkowe, którego zasady reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. Ubezpieczenie to chroni kierowce przed finansowymi konsekwencjami spowodowania wypadku wskutek użytkowania podlegającego polisie pojazdu.

Ubezpieczenie AC

Polisa autocasco PTU skierowana jest do wszystkich właścicieli pojazdów mechanicznych zarejestrowanych i dopuszczonych do ruchu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej jak również  do posiadaczy pojazdów wolnobieżnych, które nie podlegających rejestracji. Ubezpieczeniu podlegają pojazdy wraz z wyposażeniem, nie starsze niż trzynaście lat takie jak samochody, ciągniki rolnicze, przyczepy a także pojazdy wolnobieżne.  Autocasco PTU zapewnia  właścicielowi pojazdu, rekompensatę finansową jeżeli  jego pojazd ulegnie uszkodzeniu, zniszczeniu bądź zostanie skradziony.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia AC w PTU

Ubezpieczenie ASSISTANCE

Polisa Assistance PTU gwarantuje kierowcy i pasażerom komfort podróży. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zdarzenia mające miejsce na terenie Polski oraz na terytorium pozostałych państw Europy. Pomoc udzielana w ramach Assistance dostępna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Inne opcje i ubezpieczenia samochodów

  • Ubezpieczenie szyb

ubezpieczenie ac

Ubezpieczenie AC

Dodatkowa ochrona Twojego pojazdu - warto się ubezpieczyć.

kalkulator OC AC

Kalkulator AC

Kalkulator OC i AC szybko policzy ile zapłacisz za ubezpieczenie.

obliczanie ubezpieczenia

Kalkulacja składki AC

To proste: w kilka minut porównasz ceny na rynku. Policzymy za Ciebie.

statystyki ubezpiezceniowe

Poszukujesz AC?

Dobrze trafiłeś: u nas dowiesz się wszystkiego i sprawdzisz ceny.