Hestia Ubezpieczenia OC AC NNW

logo-ergohestiaErgo Hestia dla swoich klientów przygotowało kompleksowe usługi dotyczące ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Towarzystwo ubezpieczeniowe jest największą firmą zajmującą się ubezpieczeniami spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce po roku 1989. Pierwsza polisa została wystawiona w roku 1991. Grupa Ergo dzieli się na  STU Ergo Hestia SA (towarzystwo jest akcjonariuszem MTU – Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe SA) i na STU na Życie Ergo Hestia SA. Obecnie Ergo Hestia posiada ponad 3700 doradców na terenie całego kraju oraz ponad 600 punktów obsługi klienta.

Chroni kierowcę przed następstwem szkód, które spowodował w wyniku wypadku. Obejmuje ono szkody, których następstwem jest uszkodzenie ciała, śmierć, rozstrój zdrowia, a także zniszczenie lub uszkodzenie mienia. Zawierane jest na okres jednego roku.

Auto Casco w Ergo Hestia gwarantuje swoim klientom rekompensatę finansową na terenie kraju i zagranicą (cała Europa z wyjątkiem niektórych państw byłego ZSRR, Algieria, Iran, Izrael, Maroko i Tunezja). Zakres ochrony dotyczy zarówno pojazdu jak i jego wyposażenia. Klienci za darmo otrzymują:

• bezpłatną pomoc drogową w ramach HESTIA CAR ASSISTANCE.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia AC w Ergo Hestia.

Obejmuje ono ochroną następstwa nieszczęśliwych zdarzeń kierowcę i związane jest z poruszaniem się po drodze ruchu (włącznie z wsiadaniem, wysiadaniem oraz postojem), dodatkowo obejmuje wypadki związane z obsługą samochodu (m.ni. pobieranie paliwa, mycie i czyszczenie). Oprócz tego w zakres ubezpieczenia wchodzą skutki nieszczęśliwych wypadków pasażerów. Ergo Hestia oferuje:

• ochronę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na całym świecie,
  • kwota ubezpieczenia wynosi od 5 000 do 30 000 zł.

Ubezpieczenie obejmuje opieką samochód w razie awarii czy też wypadku. Klienci mają do wyboru cztery pakiety Car ASSISTANCE w zależności od indywidualnych potrzeb mogą wybrać opcję:

• MINI,
  • STANDARD,
  • PREMIUM,
  • PRESTIŻ.

Inne opcje i ubezpieczenia samochodów w Ergo Hestia:

• Szyby samochodowe,
  • Hestia 1,