Generali Ubezpieczenia OC AC NNW

generali logo r

Generali to firma, która istnieje na rynku polskim od ponad stu lat. Pierwsze oddziały powstały w roku 1837. Już w 1925 roku odziały Generali znajdowały się we wszystkich większych miastach ówczesnej Polski. Po okresie międzywojennym wszystkim zagranicznym towarzystwom ubezpieczeniowym zabroniono działalności w Polsce, jednakże kilka lat temu a mianowicie w roku 1998 Generali powróciło do Polaki pod nazwą Risk Consulting Sp. z o.o. Rok później wykształciły się z niego dwa towarzystwa Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ponadto od roku 2006 do grupy Generali zaliczają się  Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Generali Finance Sp z o.o. Generali AutoProgram Sp z o.o. Na chwile obecną Generali posiada swoje placówki w 60 krajach świata w tym w Polsce 32 oddziały i 23 filie zajmując pierwsze miejsce wśród towarzystw oferujących ubezpieczenia życiowe i zdrowotne.

Ubezpieczenie OC

Polisa od odpowiedzialności cywilnej Generali  to obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich właścicieli pojazdów mechanicznych, która odpowiada za szkody wyrządzone osobom trzecim w wyniku użytkowania ubezpieczonego pojazdu. Generali zapewnia dodatkowe zniżki dla osób, które bezszkodowo kontynuują umowę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie AC

Polisa autocasco Generali przeznaczona jest dla kierowców, którzy chcą uniknąć strat finansowych
wynikających z kradzieży lub uszkodzenia pojazdu w skutek działania wielu czynników zewnętrznych, na które w większości przypadków nie ma się wpływu. Autocasco Generali zapewnia brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie, utrzymanie stałej sumy ubezpieczenia z dnia zawarcia umowy, 110%  sumy ubezpieczenia, które jest wypłacane w razie całkowitego zniszczenia i kradzieży pojazdu.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia AC w Generali

Ubezpieczenie NNW

Polisa d następstw nieszczęśliwych wypadków Generali przeznaczona jest dla właścicieli pojazdów oraz kierowców, którzy wolą mieć zapewnioną pomoc finansową w razie utraty zdrowia lub życia wskutek nieprzewidzianego wypadku. NNW Generali zależnie od wariantu zapewnia  pomoc medyczną, doradczą, serwisową  jak odholowanie pojazdu do warsztatu, organizacyjną. Pomoc w ramach NNW Generali świadczona jest przez całą dobę siedem dni w tygodniu w kraju i za granicą.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie gwarantuje wsparcie finansowe w różnych trudnych sytuacjach. Dzięki wykupieniu polisy można zabezpieczyć rodzinę na wypadek śmierci lub niezdolności do pracy. Aby uniknąć przepłacania za składkę i wybrać najlepszą ofertę spośród tak wielu dostępnych produktów ubezpieczeniowych, warto wcześniej porównać ceny ubezpieczeń w specjalnym kalkulatorze.

Ubezpieczenie ASSISTANCE

Polisa Assistance Generali  przeznaczona jest dla  posiadaczy pojazdów mechanicznych, którzy potrzebują pomocy w razie wystąpienia trudnych sytuacji na drodze. Assistance  przydatne jest osobom, które często podróżują lub też wybierają się na wakacje.

Inne opcje i ubezpieczenia samochodów

  • Zielona Karta
  • Ochrona prawna

ubezpieczenie ac

Ubezpieczenie AC

Dodatkowa ochrona Twojego pojazdu - warto się ubezpieczyć.

kalkulator OC AC

Kalkulator AC

Kalkulator OC i AC szybko policzy ile zapłacisz za ubezpieczenie.

obliczanie ubezpieczenia

Kalkulacja składki AC

To proste: w kilka minut porównasz ceny na rynku. Policzymy za Ciebie.

statystyki ubezpiezceniowe

Poszukujesz AC?

Dobrze trafiłeś: u nas dowiesz się wszystkiego i sprawdzisz ceny.