Gdzie najtańsze AC? Zobacz ceny autocasco.

Cena ubezpieczenia AC - bardzo istotana sprawa. Wystarczy choć przez chwile porównać prezentowane przez nas oferty aby zorientować się, że ubezpieczenie AC może kosztować 1000, 2000 lub 3000 złotych. W odróżnieniu od ubezpieczenia OC, w przypadku Autocasco, broń boże nie sugerujmy się jedynie ceną!

Porównaj zakres ubezpieczenia AC

Prezentowane przez nas prawdziwe oferty AC mają jedną wadę - nie pokazują faktycznego zakresu ubezpieczenia. Nie wiemy więc jakie warunki przygotował dla nas ubezpieczyciel. Oferty te należy traktować poglądowo - Twoje warunki przedstawi Ci indywidualnie każdy ubezpieczyciel, agent lub (szczególnie polecamy) porównywarka ubezpieczeń.

Różnice w zakresie AC bywają ogromne, spójrzmy na przykładową ofertę (zrzut ekranu z porównywarki ubezpieczeń):

porownanie zakresu ac

Jak widać różnic jest wiele... a cena to nie wszystko - spójrzmy choćby na całkowitą sumę ubezpieczenia.

Nie kieruj się tylko marką

Wielu kierowców przyzwyczajonych do "swoich" ubezpieczycieli, do firm znanych i rozpoznawalnych na naszym rynku decyduje się na firmę X bo.... BO TAK. Za nic mamy możliwość zapoznania się z ofertą innych Towarzystw, porównania nie tylko cen ale zakresu. W przypadku auta wartego 10.000 złotych nie ma sprawy. Co jednak jeśli kupujemy nowy samochód za na przykład 70.000 tysięcy złotych? Czy fakt, że będziemy musieli partycypować w koszcie naprawy ewentualnej szkody nie ma znaczenia? Lub poziom franszyzy integralnej? Czy wspomniana już suma ubezpieczenia?

 Czym się więc kierować? Jak podjąć decyzje, które ubezpieczenie AC będzie najlepsze?

Nie każdy z nas jest specjalistą od finansów, nie każdy specem od ubezpieczeń. Jednak narzędzia i możliwości, które daje nam współczesny rynek są ogromne. Wspomniana porównywarka ubezpieczeń - rankomat.pl - to nie tylko możliwość poznania ceny przez wypełnienie formularza. To również fachowe doradctwo - agentów oraz konsultantów, którzy gotowi są odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania i pomóc nam wybrać ubezpieczenie. Pamiętajmy jednak koniecznie: oprócz ofert przedstawionych nam przez rynek, zarówno na drodze, jak i przy zakupie ubezpieczenia AC, kierujmy się zdrowym rozsądkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z przedstawionymi przez nas ofertami, dadzą one ogólny pogląd ile kosztuje ubezpieczenie AC w danej firmie. Pamiętaj jednak, że nie pokażą Ci ile będzie kosztować AC w Twoim przypadku. To musisz ustalić samodzielnie. Najlepiej w kalkulatorze AC:)

ubezpieczenie ac

Ubezpieczenie AC

Dodatkowa ochrona Twojego pojazdu - warto się ubezpieczyć.

kalkulator OC AC

Kalkulator AC

Kalkulator OC i AC szybko policzy ile zapłacisz za ubezpieczenie.

obliczanie ubezpieczenia

Kalkulacja składki AC

To proste: w kilka minut porównasz ceny na rynku. Policzymy za Ciebie.

statystyki ubezpiezceniowe

Poszukujesz AC?

Dobrze trafiłeś: u nas dowiesz się wszystkiego i sprawdzisz ceny.